دایره مرکزی کودکان خیابانی شناسایی کودکان کار

دایره: مرکزی کودکان خیابانی شناسایی کودکان کار کودکان خیابانی بهزیستی حمایت بهزیستی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نشانه آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است / رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز تأسف عمیق از کشتار مردم بی‌گناه در حوادث تروریستی اخیر افغانستان، گفتند: نشانه آمریکا از انتقال تروریست‌های داعش به افغانستان،

نشانه آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب : نشانه آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

عبارات مهم : اسلامی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز تأسف عمیق از کشتار مردم بی گناه در حوادث تروریستی اخیر افغانستان، گفتند: نشانه آمریکا از انتقال تروریست های داعش به افغانستان، موجه کردن ادامه حضور خود در منطقه و ایجاد امنیت جهت رژیم صهیونیستی هست.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای صبحگاه امروز (سه شنبه) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به امضای داعش بر ترور صدها نفر از مردم در حوادث ماههای اخیر افغانستان، افزودند: همان دست هایی که با ایجاد داعش، آن را ابزاری جهت ظلم و جنایت علیه مردم در سوریه و عراق قرار داد، امروز بعد از شکست در آن مناطق به دنبال انتقال داعش به افغانستان هستند و کشتارهای اخیر در واقع شروع همین نقشه است.

نشانه آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: جهت تروریست های مورد حمایت امریکا شیعه و سنی تفاوت نمی کند و مردم غیرنظامی اعم از شیعه و سنی نشانه آنها هستند.

ایشان، مشغول سازی ملت های منطقه به خود را سیاست درجه اول امریکایی ها دانستند و گفتند: امریکا به دنبال آن است که این منطقه روی خوش نبیند و دولت ها و ملت های منطقه به خود مشغول باشند تا به فکر معارضه با عامل خبیث استکبار یعنی صهیونیسم نیفتند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز تأسف عمیق از کشتار مردم بی‌گناه در حوادث تروریستی اخیر افغانستان، گفتند: نشانه آمریکا از انتقال تروریست‌های داعش به افغانستان،

حضرت آیت الله خامنه ای نشانه بعدی امریکا از ایجاد ناامنی را موجه کردن حضور خود در منطقه بیان کردند و افزودند: امریکایی ها خود عامل مهم ناامنی در افغانستان هستند و کشتارهایی که به اسم مذهب در این منطقه از حدود بیست سال قبل انجام گرفت، مستقیم یا غیرمستقیم بوسیله عوامل امریکا بود و اکنون نیز به دنبال آن هستند که با ایجاد ناامنی، حضور خود را تأمین کنند و اهداف سیاسی و اقتصادی ارزش را پیش ببرند.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: لعنت خدا بر استکبار و عوامل آن و بر رژیم خبیث و جنایتکار صهیونیستی و امریکا که اینگونه مسلمانان را نابود می کنند.

واژه های کلیدی: اسلامی | انتقال | امریکا | انقلاب | امریکایی | افغانستان | افغانستان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog