دایره مرکزی کودکان خیابانی شناسایی کودکان کار

دایره: مرکزی کودکان خیابانی شناسایی کودکان کار کودکان خیابانی بهزیستی حمایت بهزیستی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بندهای توافق هسته‌ای باید به خوبی اجرا شوند / مشاور امنیت ملی آمریکا

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که کشور عزیزمان ایران توافق هسته‌ای را نقض کرده است و عامل به وجود آمدن تروریست‌ها در خاورمیانه است. 

بندهای توافق هسته‌ای باید به خوبی اجرا شوند / مشاور امنیت ملی آمریکا

مشاور امنیت ملی آمریکا: بندهای توافق هسته ای باید به خوبی اجرا شوند

عبارات مهم : امنیت

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که کشور عزیزمان ایران توافق هسته ای را نقض کرده است و عامل به وجود آمدن تروریست ها در خاورمیانه هست.

به گزارش ایسنا، مک مستر، مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت وگو با الشرق الاوسط در رابطه با توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و مجموعه 1+5 مدعی شد: همانطور که ترامپ، مدیر جمهور آمریکا بارها تکرار کرد، توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران بدترین نوع توافق در تمام دوره ها است و آن دلایل زیادی دارد از جمله اینکه کشور عزیزمان ایران همان ابتدا دستاوردهایی را که در طول اجرای این توافق باید می گرفت، دریافت کرد. 8 سال دیگر این توافق به آخر می رسد و تا کنون دو سال از این توافق گذشته است و کشور عزیزمان ایران تا آخر وقت این توافق می تواند صبر کند. همچنین کشور عزیزمان ایران با سرعت در آستانه انتقال به مرحله تولید سلاح هسته ای است و در این وقت کشور عزیزمان ایران می تواند سامانه موشکی خود را پیشرفت دهد. ترامپ، مدیر جمهور آمریکا با همکاری و همکاری ما تصمیم خاص خود را خواهد گرفت و آن تضمین امنیت شهروندان آمریکایی است.

بندهای توافق هسته‌ای باید به خوبی اجرا شوند / مشاور امنیت ملی آمریکا

وی در ادامه مدعی شد: تا زمانی که آمریکا وجود دارد و تا زمانی که شریکانمان یک طرف دیگر این توافق هستند ما باید کشور عزیزمان ایران را به بندهای نوشته شده است در این توافق پایبند کنیم، ما می دانیم که کشور عزیزمان ایران در عمل توافق هسته ای را نقض کرده هست. جهت مثال در توافق نوشته شده است است که اگر کشور عزیزمان ایران توافق هسته ای را نقض کند باید به آن اخطار دهیم و در صورتی که بعد از یک وقت مشخص بازگشت و به توافق پایبند شد در آن وقت دیگر مخالفت به شمار نمی رود و این بند توافق را جهت کشور عزیزمان ایران بسیار خوب و جهت کشورهای دیگر خطرناک کرده هست. بنا بر این در نخستین گام بندهای این توافق باید به خوبی اجرا شوند، تحقیقات و بازرسی های متفاوتی وجود دارد که تا کنون اجرا نشده اند. همچنین روش هایی جهت نظارت وجود دارد که تا کنون انجام نشده هست، تمام اطراف این توافق باید اصرار کنند که این توافق با قاطعیت اجرا شود.

مستر در ادامه مدعی شد: ترامپ بارها اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران به تکالیف خود پایبند نبوده و همچنین به روح این توافق پایبند بوده است و علی رغم خواسته این توافق که آن همکاری کشور عزیزمان ایران در ایجاد صلح و امنیت در منطقه هست، کشور عزیزمان ایران با به کار گیری نمایندگان خود و شبکه های تروریستی خشونت را به وجود آورد و شهروندان بی گناه سر تا سر خاورمیانه را مورد نشانه قرار داد. کشور عزیزمان ایران این شبکه های تروریستی را ایجاد کرد و از آنها حمایت تسلیحاتی می کند همچنین پل هایی را ایجاد کرد که کشور عزیزمان ایران را به لبنان و سوریه متصل می کند.

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که کشور عزیزمان ایران توافق هسته‌ای را نقض کرده است و عامل به وجود آمدن تروریست‌ها در خاورمیانه است. 

وی در رابطه با همه پرسی اقلیم کردستان عراق گفت: در رابطه با همه پرسی که دولت اقلیم کردستان اعلام کرد که در ماه جاری برگزار خواهد شد، باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد، ولی ما معتقدیم که وحدت و یکپارچگی عراق به نفع کردها و تمام ملت عراق خواهد بود و اکنون وقت مناسبی جهت تقسیم عراق نیست.

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد: اگر عراق تقسیم شود، کشور عزیزمان ایران و گروهک هایی مانند داعش بیش ترین بهره را خواهند برد و هر دوی آنها تلاش می کنند تا جنگ های فرقه ای میان عراقی ها شدید شود و کشور عزیزمان ایران در طول سال های متفاوت از طریق ایجاد درگیری در میان فرقه های متفاوت توانست در شرکت های بین المللی عراق نفوذ کند.

مستر در ادامه در بیانات و تحلیلی مضحک و غیرمنطقی و غیر واقع نسبت به تحولات منطقه مدعی شد: تغییراتی که در منطقه به وجود آمد می تواند پرسشها را حل کند و موجب همکاری و به وجود آمدن روابط بهتری خواهد شد. امروز کشورهای عربی علیه کشور عزیزمان ایران متحد شدند، هر یک از کشورهای عربی اگر از خود بپرسند که بزرگ ترین ترساندن جهت امت ما چه کسی هست، در جواب هیچ کس اسرائیل را نخواهد گفت، بلکه می گویند کشور عزیزمان ایران و تمام کشورهای عربی ترساندن کشور عزیزمان ایران را درک می کنند و این درک تنها به نفع امنیت اسرائیل نخواهد بود، بلکه صلح میان اسرائیل و فلسطین را به وجود خواهد آورد و امنیت کشورهای عربی منطقه را تقویت می کند.

بندهای توافق هسته‌ای باید به خوبی اجرا شوند / مشاور امنیت ملی آمریکا

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | توافق | آمریکا | آمریکایی | کشورهای دیگر | کشورهای عربی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog